باغبانی مجازی

تعداد پسند ها : 3
تاکنون 2430 نفر این پست را مشاهده کرده اند

فضای سبز مدیر ساختمان


باغبانی مجازی

مدیریت مجازی ساختمان

باغبانی مجازی

مدیر ساختمان (درخواست خدمات ، مدیریت و بازگشت سرمایه)

تیم نرم افزاری مدیر ساختمان در جهت مدیریت منابع در حوزه های مختلف به رونق اصناف خدماتی مرتبط با ساختمان می پردازد که فضای سبز یکی از ارکان مهم از فضاهای بیرونی یا داخلی یک آپارتمان است .

 

همه ی ما دلمون میخواد زمانیکه دیگه پا به سن گذاشتیم تفریحات و سبک زندگی خودمونو بصورت ویژه تری هدایت کنیم و توی تصویر ذهن هممون قسمت های از زندگی با گل و گیاه و طبیعت وجود داره .

خوب میدونیم و به هممون ثابت شده که گل و گیاه چه تاثیر شگرفی میتونه تو روحیه و خلق و خومون بزاره ، با این حال به خاطر مشغله های زیادی که خودمون بوجود آوردیم کمتر به زیبایی های اطرافمون توجه داریم و به نوعی برای ما عادی شدن ، خیلی از ماها برای ایجاد تنوع و پر کردن خلوتمون از حیوانات خونگی برای سرگرمی بهره میبریم و دنیایی از محبتمونو به یه موجود با مزه انتقال میدیم ، حالا چه اشکالی داره که اینبار این موجود زنده تو خونه ما یک گل زیبا ، تو همونی گلدونی که خیلی دوسش داریم باشه و اینبار وقتمون هر چند کم به پای رشد و شکوفایی یک گل بزاریم و براش موسیقی پخش کنیم . این یه پیشنهاد خیلی کم هزینه و کم دردسره که میتونه باعث رهایی ما از استرس بشه ، بوی خوب اون گل و طراوتش سیستم ایمنی ما رو قوی کنه کنه و توجه به دل اون تمرین مفیدی برای تمرکز روی بقیه کارامون باشه و به نوعی تحرکی مفید توی وسعت دید ما بوجود بیاره .

همه اینها و نتایج فرآیندهای ذهنیمون ، در اثر برداشت ما از محیط پیرامونمون اتفاق میوفته اما در نهایت مهم اینه که تو مهمترین فرد روی کره زمینی ، تویی که جهان رو هر جور که دلت بخواد میبینی ، امید دارم تا میشه دوروبرت طبیعت و زیبایی ببینی و همه خوبیهاش دورت سبز بشن و خاکت همیشه حاصلخیز و ریشه هات پا برجا باشه ، قدر گلدون زیباتو بدون .پیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان