خدمات قالیشویی و مبل شویی

تعداد پسند ها : یک نفر پسندید
تاکنون 2939 نفر این پست را مشاهده کرده اند

قالیشویی و مبل شویی آنلاین


خدمات قالیشویی و مبل شویی

مدیریت مجازی ساختمان

خدمات قالیشویی و مبل شویی

مدیر ساختمان (درخواست خدمات ، مدیریت و بازگشت سرمایه)

در ادامه روند روبه رشد همکاری و واگذاری درخواست کاربران به اصناف خدماتی و صاحب تخصص و تجربه در محله کاربران به صنف قالیشویی می پردازیم که از حدود 5 دهه پیش در ایران بوجود آمد و در سال 1351 بطور رسمی با عنوان اتحادیه صنف قالیشویان به مرحله اجرا رسید.

امروزه قالیشویی ها با متود مختلف و با بهره گیری از مواد شیمیایی که شیمیدان ها هر روزه به اکتشافات جدیدی در آنها می رسند به ارائه خدماتی مختلفی از قبیل لکه زدایی ، غباررویی و ... تا شستشو مبلمان در محل می پردازند .

در حال حاضر تکنولوژی در این مقوله وجود ماشین های شستشو را فراهم آورده که با توجه به کارشناسی و شناخت الیاف توسط متخصصین ، نوع شستشو و مواد شوینده همسان با الیاف به کار رفته در منسوجات را تطبیق می دهد و در پایان عملیات چند باره شستشو متناسب با نوع آن که آیا نیاز به شستشو بیش از یکبار  دارد یا خیر ، جهت خشک نمودن منسوجات آنها را به گرمخانه های مخصوص انتقال می دهند.

با توجه به این موضوع که کشور ایران از دیر باز در مقوله تولید منسوجات بویژه تولید فرش در سطح دنیا از کشورهای صاحب عنوان است ، پیشرفت مدرنیته در زندگی اجتماعی ما  تاثیری در جایگاه فرش های نفیس ایرانی که در هر خانه ای یافت می شود نگذاشته است و همین امر در بلند مدت باعث پیشرفت های پیش از پیش در ساختار و الیاف فرش ها و عنوان داری از جانب ما در این حوزه می شود .

جالب است بدانید در محاسبات یک مهندس مکانیک در مقوله گرمایش از کف بارهایی که به فرش وارد می شود و آن فرش با حرارت کف ساختمان پرزهایی از خود ساطع می کند که در ممیزی انرژی نادیده گرفتن آنها مشکلاتی را به همراه دارد و می تواند باعث بوجود آمد گرد و غبارهای بیشتری بشوند که هرگز قابل رویت نیستند و تداخل امور مهندسی امروزی و ساختار صنایع دستی دیروزی را بوجود می آورد .

وجود این قبیل امور و درخواست و نیاز ها در سال های آینده باعث بوجود آمدن تکنولوژی های جدیدی در حوزه تولید فرش و نگهداری آن می شود بطوریکه فرش هایی در بازارهای جهانی بوجود خواهند آمد که خود می توانند به تولید حرارت از جانب خود بپردازند و مکانیزاسیون داشته باشند و رطوبت را جذب کنند و در مورد نگهداری آنها تجار فروشنده ، خدمات پس از فروش و بهداشت آنها را به عهده بگیرند.

اما فارغ از پیشرفت ها و تکنولوژی های آینده و با توجه به اینکه اقلیت افراد ساکنان آپارتمان هستند ، مقوله قالیشویی در ابعاد بزرگ به اصناف قالیشویی محول می گردد که مدیر ساختمان وظیفه دارد علاوه بر تامین با کیفیت نیازهای کاربران خود به رونق اصنافی بپردازد که در این حوزه ضمن بکارگیری تخصص و تجربه ،سکویی  برای ارائه خدمات و معرفی تخصص خود به کاربران ندارند و در سویی دیگران متخصصین با سابقه با علامت های تجاری خودشان سعی در تحقق این هدف  با همکاری توده های مردم دارند که می تواند به رونق اصناف خدماتی محله خودمان منجر شود.

 پیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان