تعمیر و نگهداری مجازی مدیر ساختمان

تعداد پسند ها : یک نفر پسندید
تاکنون 3077 نفر این پست را مشاهده کرده اند

مدیریت مجازی و راهبری تاسیسات


تعمیر و نگهداری مجازی مدیر ساختمان

مدیریت مجازی ساختمان

تعمیر و نگهداری مجازی مدیر ساختمان

مدیر ساختمان (درخواست خدمات ، مدیریت و بازگشت سرمایه)

تغیرات آب و هوایی هر ساله باعث بوجود اومدن نیازهایی میشه که افراد برای تامین اونها به متخصصینی احتیاج دارن تا تغیرات کاربری تاسیسات ساختمون رو از سرمایش به گرمایش یا بلعکس برای اونها به انجام برسونه و از طرفی هر ساله هزینه های نسیتا زیادی برای تحقق این امر پرداخت میشه .

اینبار فرصتی در اختیار ساختمون ها قرار داره تا با مکانیزه سازی فرآیندهای مدیریتی ساختمان خودشون که تاسیسات قلب اونه ، تمامی امور مربوط به پیش راه اندازی ، نگهداری و سرویس های دوره ای رو برای همیشه به مدیریت مجازی مدیر ساختمان بسپارن و از این طریق علاوه بر خودکار کردن فرآیندهای رسیدگی تاسیسات و مجموعه های فنون مختلف ، می تونند به زودی تو زمینه کنترل خواستاری و پویا سازی محیط از امتیازات راهبردی و بهره وری بیشتری تو ابعاد اقتصادی و مهندسی بهره ببرن .

اطلاعات مختصری در زمینه نگهداری دیگ بخار که از سیستم های حرارتی موتورخونه است برای راهبردی سازی و انتقال آسون اینجاست :

دیگ های بخار هر سال حداقل یکبار به بازرسی و تمیز کاری نیاز دارن که میتونه تو پیش راه اندازی به اونها توجه بیشتری بشه چون نگهداری اونها دامنه وسیعی داره و از طرفی آزمایشات و صحت کار اونها توی چک کردن علائمی مثل آزمایش نشتی یا تو ابعاد پیچیده تر به کیفیت احتراق تو مشعل بر میگرده .

دوده گیری لوله ها ، تست عملکرد حس گرها ، بررسی اعمال دستگاه در درجات متناسب فصلی ، کیفیت مواد نسوز ، عدم نشتی واشر ها ، تامین صحیح هوای احتراق ، کنترل برق مصرفی ، کنترل بدنه و ... عواملی هستن که با داشتن برنامه جامع کنترل و نگهداری برای اونها میشه رو کارکرد بهینه و افزایش عمر این وسیله های مکانیکی حساب بیشتری باز کرد .

اگر دیگ شما تازه شروع به کار میکنه فراموش نکنید که بعد از پر کردن اون دیگ حداق 24 تا 36 ساعت با شعله معتدل مشعل کار کنه تا به لایه های نسوز فشارهای انبساط و انقباضی وارد نشه چون عدم رعایت این مورد در گذشته خسارت های سنگینی رو به جا گذشته ولی با این حالت دیگ در برابر هرگونه تغیر شکلی مقاومت بیشتری نشون میده و از طرفی طول شعله و رنگ اون هم تو آبگرم خروجی و راندمان دستگاه و حداقل شدن آلایندگی های دیگ کمک میکنه که تمیز کرده صافی مسیر لوله گاز تا حدی توی این جریان تاثیر گذاره که با بررسی دقیق تر اون از شیشه بازدید پشت می تونیم حداقل های تنظیم جریان گاز و مکش هوارو تنظیم کنیم و با یادداشت برداری و مقایسه در بلند مدت به نتایجی برای بهبود بهره وری برسیم .

موضوع نگهداری عنوانی نیست که هیچ وقت پایانی داشته باشه چون هر روز تکنولوژی و صنایع پیشرفت سریعی دارن که متناسب با ایجاد به هدایت هم احتیاج دارن . دنباله دار در پست های بعدیپیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان