قوانین مدیر ساختمان

تعداد پسند ها : یک نفر پسندید
تاکنون 2786 نفر این پست را مشاهده کرده اند

مقررات مدیر ساختمان


قوانین مدیر ساختمان

مدیریت مجازی ساختمان

قوانین مدیر ساختمان

قوانین و مقررات مدیر ساختمان (درخواست خدمات، مدیریت و بازگشت سرمایه)

ماده ۱ معانی اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱-1- سامانه : به گروه نرم افزاری مدیر ساختمان اطلاق می شود که این مجموعه با توجه به ثبت فرآیند فعالیت نرم افزار در سازمان ثبت اختراعات به عنوان عنصری مولد  تمامی فرآیندهای اجرایی و ضوابط مشروح را شامل می شود.

 

۱-2- کاربر: شخصی حقیقی یا حقوقی است اعم از درخواست کننده و تکنسین که از طریق اینترنت به سامانه  مدیر ساختمان متصل و از مجموعه خدمات نرم افزاری مدیر ساختمان  بهره مند می‌شود.

 

۱-3- کاربران: در این مستند مقرراتی ، کاربر درخواست کننده خدمات و کاربر تکنسین هر دو  با نام کاربران نام گذاری شده اند.

۱-4- کاربر تکنسین: شخص حقیقی است که در سامانه  پرسنل مدیر ساختمان به منظور ارائۀ خدمات بصورت پاره وقت یا تمام وقت با الگوی مقرراتی سامانه مدیر ساختمان ثبت ‌نام کرده ‌است.

۱-5- کاربر درخواست کننده : :شخص حقیقی یا حقوقی است که در سامانه مدیر ساختمان  جهت دریافت خدمات مورد درخواست خود و همچنین حسابداری این خدمات با حقوق محفوظ  ثبت‌ نام کرده‌اند.

۱-6- حساب کاربری: حسابی است که اشخاص برای استفاده از خدمات پیش فرض  سامانه خدماتی مدیر ساختمان در راه های ارتباطی مدیر ساختمان ایجاد کرده‌اند.

۱-7- اعتبار : مبلغی است که کاربران درخواست کننده  در حساب کاربری شخصی  خود در سامانه مدیر ساختمان به منظور استفاده از خدمات مدیر ساختمان دارند. این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانۀ بانکی و کارت‌های عضو شبکۀ شتاب طبق شرایط و مقررات با توجه به درخواست مشتری در سامانه منظور و محاسبه خواهد شد.

۱-8- اطلاعات محرمانه: اطلاعاتی که کاربران در اختیار سامانه مدیر ساختمان قرار می‌دهند اعم از اطلاعاتی که به هنگام ثبت نام بصورت مستقیم از سوی کاربران وارد می‌شود و همچنین اطلاعاتی که به صورت خودکار و در نتیجۀ بهره برداری از خدمات سامانه مدیر ساختمان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود، مانند اطلاعات مربوط به خدمات اعم از زمان خدمت ، موقعیت مکانی ، تکنسین مربوطه ، قیمت  و غیره به صورت محفوظ در اختیار سامانه مدیر ساختمان قرار دارد و بصورت کدگذاری شده هر مشتری و تکنسین را قابل شناسایی و پیگیری میکند.

 

ماده 2 - مسئولیت مدیر ساختمان

2-۱- سامانه  با تمام امکانات خود از جمله مرکز تماس ۲۴ ساعته، واحد رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات مدیر ساختمان بین کاربران، و ایجاد صلح و سازش فی مابین آنها می‌کند.

2-۲- سامانه با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربران درخواست کننده و تکنسین  در انتهای اجرای خدمات، تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

2-۳- سامانه  تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم به انجام می رساند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکۀ تلفن‌ همراه و …) نخواهد داد.

2-۴- تمامی اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد سامانه محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، سامانه مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور می‌باشد.

2-۵- چنانچه هر یک از کاربران مدیر ساختمان در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق مرکز تماس ۲۴ ساعته و واحد رسیدگی به شکایات مدیر ساختمان مطرح و سامانه،  پیگیری لازم و تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات بعمل خواهد آورد.

 

2-۶- جهت اطلاع بیشتر کاربران با نحوه و شرایط ارائۀ خدمات مدیر ساختمان و استفاده از نرم‌افزار‌های خدمات و تکنسین، همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران توسط مدیر ساختمان در نرم‌افزار قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت مذکور و مطالعۀ آنها کاملا با شرایط ذکر شده و خدمات مدیر ساختمان آشنا شوند. همچنین همکاران ما در مرکز تماس به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی هر گونه ابهام و سوال کاربران هستند. لازم به توضیح است که ارائه اطلاعات کاربری صرفا از طریق سامانه امکان پذیر است و به منظور حفظ امنیت اطلاعات کاربران و اصل محرمانگی ارائه اطلاعات کاربری به خود کاربر و اشخاص ثالث به صورت تلفنی و حضوری مقدور نیست.

 

2-۷- مسئولیت سامانه مدیر ساختمان فقط در فرضی است که کاربر درخواست کننده از طریق اپلیکیشن مدیر ساختمان درخواست خدمات ارسال کرده است و کاربر تکنسین  نیز این درخواست را پذیرفته است. لذا اگر کاربر تکنسین و کاربر درخواست کننده  که در اپلیکیشن مدیر ساختمان ثبت نام کرده‌اند خارج از اپلیکیشن با یکدیگر بر انجام خدمات توافق نمایند هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود و این امر تخلف محسوب گردیده و حساب کاربری هر دو طرف مسدود خواهد شد

ماده 3 - حساب کاربری

 

3-۱- کاربران با ثبت نام در مدیر ساختمان و همچنین با استفاده از خدمات مدیر ساختمان می‌پذیرند که قوانین و مقررات جاری سامانه مدیر ساختمان را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و محتویات آن قوانین فعالیت در سامانه را پذیرفته‌اند. امکان تغیر در قوانین و مقررات در شرایط مختلف و پارامترهای زمانی امکان پذیر است و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران با حساب شخصی از محیط وب و اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

 

3-2- کاربران موافقت می دارند اطلاعات درخواستی از سیستم  را به صورت دقیق و واقعی در محیط وب یا اپلیکیشن وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام شده شخص کاربران می‌باشند. در صورت اثبات وجود تخلف از سوی کاربران در این زمینه ، سامانه مدیر ساختمان مجاز به پیگیری قضایی و قانونی نزد مراجع ذیصلاح می‌باشد.

 

3-3- هر شخص با توجه به مدارک هویتی تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان کاربر درخواست کننده  یا کاربر تکنسین بنا به موارد پیش فرض در اپلیکیشن مدیر ساختمان داشته باشد. در صورتی که سامانه اطلاع یابد که به نام یک شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی حساب‌های کاربری متعدد وجود دارد، سامانه  مجاز است نسبت به قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب‌های کاربری مذکور اقدام نماید.

 

3-4- مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در اپلیکیشن یا سایر خدمات مربوط به مدیر ساختمان انجام می‌شود به عهدۀ کاربران، بنا به موضوع درخواستی وی  است. بنابراین مسئولیت درخواست کننده غیر از کاربر نیز، که با استفاده از حساب کاربری وی از خدمات مدیر ساختمان استفاده می‌نمایند، کاملا متوجه خود کاربر درخواست کننده دارای حساب می‌باشد.

 

3-5- مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران است. در صورت مفقود شدن یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع سامانه مدیر ساختمان برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به سامانه انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

 

3-6- کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند. در مورد کاربر شخص حقوقی نیز، تمام مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات مدیر ساختمان  متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور و اشخاص صاحب حساب کاربری خواهد بود.

 

3-7- ممکن است بنا به مورد و صلاحدید و تشخیص سامانه ، از کاربران درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی سامانه خواهد بود. در غیر این صورت سامانه  می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائۀ خدمات به کاربر مذکور خودداری کند.

 

ماده 4 - استفاده از اپلیکیشن مدیر ساختمان

 

4-1- با استفاده از خدمات مدیر ساختمان و موافقت با مجموعه قوانین ومقررات کاربران می‌پذیرند و موظف می‌باشند که از مدیر ساختمان برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند.

 

4-2- کاربران متعهد می‌شوند هیچ‌گاه از خدمات مدیر ساختمان به صورتی که به مدیر ساختمان یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکنند. در صورتی که کاربران نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات سامانه مدیر ساختمان در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع سامانه اقدام نمایند، سامانه ضمن داشتن حق قطع خدمات و غیرفعال نمودن حساب کاربری، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.

 

4-3- کاربران می‌پذیرند که سامانه ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا ... به عنوان راه ارتباطی سامانه با وی استفاده کند. کاربران می‌توانند درخواست کنند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرند که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شوند و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.

 

4-4- سامانه  در نظر دارد کدهایی دستوری به منظور هدیه به کاربران ارائه کند که با وارد کردن این کدها در نرم‌افزار، یا درصدی از هزینۀ خدمات کاسته یا درصدی از هزینۀ خدمات پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در اپلیکیشن مدیر ساختمان اضافه ‌شود. نحوۀ ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به صلاحدید سامانه بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر درخواست کننده حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.

 

4-5- مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات مدیر ساختمان به عهدۀ کاربران است.

 

4-6- کاربران متعهد می‌شوند پس از اتمام درخواست از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفاده از خدمات مدیر ساختمان ، از مشتری یا تکنسین ها کسب کرده‌اند، هیچ‌گونه استفاده‌ای نکنند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات مشتریان یا تکنسین ها  در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوۀ دیگر نیز مغایر با قوانین مدیر ساختمان خواهد بود. همچنین کاربران متعهد می‌شوند در طول انجام خدمت، فقط در شرایط ضروری از اطلاعاتی که از مشتری یا تکنسین  در خدمات مدیر ساختمان ارائه شده است استفاده کنند. استفادۀ کاربران از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. در هر صورت اطلاعات مذکور به صورت امانت در اختیار کاربران قرار گرفته است و در صورت نقض تعهدات مذکور، سامانه مجاز به پیگیری حقوقی و کیفری موضوع خواهد بود.

 

 

4-7- کاربران متعهد به رعایت همۀ قوانین اسلامی، شرعی، اخلاقی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران از جمله رعایت حجاب مناسب در هنگام استفاده از خدمات مدیر ساختمان هستند.

 

4-8- کاربران با نهایی کردن ثبت نام می‌پذیرند و اعلام می‌دارند که متن حریم خصوصی و مقررات مدیر ساختمان را مطالعه کرده و مورد قبول ایشان است.

 

4-9- کاربران می‌پذیرند که مدیر ساختمان خدمات شهری نیست بلکه تنها خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین درخواست کننده  و تکنسین  را جهت توافق بر انجام یک خدمت مشخص فراهم می‌کند. در خدمات مدیر ساختمان کاربر تکنسین می تواند آزادانه یک درخواست خدمت را بپذیرد یا رد کند، همچنین کاربر درخواست کننده  مختار است پس از ارسال درخواست خدمات ، مشخص شدن تکنسین  و قبل از آغاز عزیمت تکنسین  به نقطۀ مبدا، درخواستش  را لغو کند. لذا هر خدمتی  که مشتری  با تکنسین انجام می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد مستقل و مکتوب با جزئیات بین درخواست کننده و تکنسین  در نظر گرفته شود.

4-۱0- از آنجایی که ممکن است از طریق حساب کاربری مشتری ، خدماتی برای  غیر از خود از خدمات مدیر ساختمان درخواست نمایند، مسئولیت پرداخت هزینه‌های مرتبط و همچنین هر گونه مسئولیت قانونی ایشان نسبت به کاربر تکنسین و سامانه  متوجه کاربر درخواست کننده می‌باشد.

 

 

 

 

ماده 5 - هزینه ها و پرداخت

 

5-۱- کاربر درخواست کننده می‌پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که وی به سامانه می‌پردازد وجود ندارد.

 

5-۲- کاربر درخواست کننده  می‌پذیرد هزینۀ خدمات از طرف سامانه مدیر ساختمان مشخص می‌شود و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ خدمات نمی‌تواند داشته باشد. از آنجایی که کاربر درخواست کننده  مجاز به عدم پذیرش هزینۀ اعلام شده از سوی سامانه می‌باشد، در صورت قبول، متعهد به پرداخت آن می‌باشد و به همین منظور کاربر مذکور با قبول این شرایط و مقررات به سامانه اختیار دریافت و وصول مبالغ مورد مطالبۀ سامانه را از محل اعتبار کاربری خود، اعطا می‌نماید.

 

5-۳- پرداخت هزینۀ خدمات فقط از طریق روش‌هایی که توسط سامانه مدیر ساختمان مشخص می‌شود، می‌تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از: پرداخت از طریق اعتبار موجود در حساب کاربری سامانه مدیر ساختمان ، پرداخت اینترنتی و یا از طریق USSD برای افزایش اعتبار و پرداخت نقدی به تکنسین.

 

5-4- کاربر درخواست کننده می‌پذیرد که باید هزینۀ خدمت را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامۀ مدیر ساختمان جهت پرداخت آنلاین به وجود آید به سامانه پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامۀ مدیر ساختمان یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق نرم‌افزار فراهم نشود، کاربر درخواست کننده همچنان موظف به پرداخت هزینۀ خدمات خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی کاربر درخواست کننده با مرکز تماس سامانه  مدیر ساختمان با روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که کاربر درخواست کننده  به هر دلیلی از جمله مشکلات نرم‌افزار پرداخت را انجام نداده باشد، سامانه حق دارد مبلغ خدمات را از اعتبار کاربر مذکور در سامانه مدیر ساختمان کسر کند و در صورت عدم پرداخت حساب کاربری مسدود خواهد شد.

 

5-5- کاربر درخواست کننده  می‌پذیرد هیچوقت درخواست خدمات از سامانه مدیر ساختمان ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از خدمات مدیر ساختمان را داشته باشد. کاربر درخواست کننده اگر پس از ارسال درخواست خدمات و پذیرش درخواست توسط یک کاربر تکنسین ، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان مکان اجرای خدمات در زمان مشخص حضور پیدا نکند، وی متعهد به پرداخت مبلغ مورد قبول مذکور می‌باشد و یا سامانه مجاز خواهد بود نسبت به کسر و برداشت مبلغ مذکور از محل اعتبار وی اقدام نماید. در صورت تکرار این عمل برای بار دوم حساب کاربری مسدود خواهد شد.

 

5-6- کاربر تکنسین می‌پذیرد هر گونه تخریبی که در محل کاربر درخواست کننده در نتیجۀ استفاده از خدمات با حساب کاربری وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعویض، تعمیر، شست و شو و غیره به عهدۀ وی خواهد بود. در چنین مواردی سامانه حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب مدیر ساختمان کاربر تکنسین  کسر یا از وی وصول کند. در صورتی که اعتبار موجود نزد سامانه به میزان خسارات وارده و هزینه‌های مترتب بر آن نباشد، کاربر تکنسین و یا شرکت مجاز به پیگیری وصول مطالبات مذکور خواهد بود. همچنین چنان چه کاربر تکنسین  اقدام به فحاشی، توهین و ضرب و جرح و سایر اقدامات خلاف قانون علیه کاربر درخواست کننده نماید حق مراجعه کاربر درخواست کننده به مراجع قضایی ذیصلاح محفوظ است. علاوه بر آن سامانه حق مراجعه به مراجع قضایی از جهت لطمه به شهرت و اعتبار تجاری خود را خواهد داشت.

 

5-7- کاربر درخواست کننده می‌پذیرد خدمات مدیر ساختمان صرفا انجام خدمات فنی و بهداشتی و معیشتی است و نمیتواند جهت اجرای خدمات خارج از حیطه و هر گونه خدمت اعم از بزرگ یا کوچک درخواست خدمت ارسال نماید. در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست خدمات و عزیمت کاربر تکنسین به نقطه مبدا، تکنسین مواجه با مورد فوق شود، مکلف به لغو (امتناع از انجام) خدمات بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده و هزینۀ خدمات برعهدۀ کاربر درخواست کننده است.

 

 

 

ماده ۶ - مسئولیت کاربران

 

۶-۱- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران که ناشی از عدم رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام خدمات) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال کاربران) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و سامانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و سامانه  می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع ذیصلاح، اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی سامانه  به عمل آورد.

 

۶-۲- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های سامانه شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد. سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر متخلف را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

 

۶-۳- کاربر تکنسین متعهد می‌شود تنها از علایم و اقلام سازمانی که توسط مدیر ساختمان تهیه و در اختیار او گذاشته شده است استفاده کند و مسئولیت استفاده از اقلام و علایمی که سبب ایجاد مشابهت و یا ایجاد اشتباه برای کاربران درخواست کننده و یا سایر اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی کند بر عهدۀ کاربر تکنسین بوده و در صورت لزوم سامانه به قطع خدمات با نامبرده و پیگیری قانونی اقدام خواهد نمود و شخص متخلف مکلف به جبران خسارات وارده به سامانه خواهد بود.

 

۶-4- در صورتی که در حین اجرای خدمات کاربر درخواست کننده نسبت به نقض تعهدات قانونی از سوی کاربر تکنسین اطلاع پیدا کند، کاربر درخواست کننده متعهد به اعلام گزارش به مرکز تماس سامانه و مراجع انتظامی خواهد بود.

 

 

ماده ۷ - شرایط ابزار و وسایل همراه تکنسین  بشرح زیر است:

 

۷-1- وسایل همراه کاربر تکنسین باید متناسب با خدمات درخواستی کاربر درخواست کننده بوده به نحوی که متعارف محسوب شود .

 

۷-2- چنان جه کالا یا ابزاری  متعلق به کاربر تکنسین  در محل باقی بماند کاربر درخواست کننده مکلف است پس از آگاهی از این مسئله در اسرع وقت به سامانه اطلاع رسانی نماید و کالا یا ابزار به صورت امانت به مدت یک هفته نزد کاربر درخواست کننده  باقی می‌ماند و در محل مورد توافق کاربر تکنسین و کاربر درخواست کننده و تحت نظارت و پیگیری سامانه، کالا به کاربر تکنسین  تحویل می‌گردد. چنان چه کاربر تکنسین  و کاربر درخواست کننده بر سر قیمت اجرای خدمات توافق ننمایند بایستی از سامانه درخواست کنند که هزینۀ آن را محاسبه و اطلاع رسانی نماید .

 

ماده ۸ - موارد فنی در مورد اختراع نرم افزار مدیر ساختمان

 

۸-۱- کاربران حق ندارند هیچگونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای مدیر ساختمان شامل دیکامپایل(Decompile) ، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهد، مگر اینکه اجازۀ چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.

 

۸-۲- کاربران مجاز نیستند با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات مدیر ساختمان را روی سرورهای دیگر ارائه کنند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار مدیر ساختمان یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

 

۸-۳- کاربران حق ندارند نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌ کاوی روی خدمات اجرا کنند.

 

۸-۴- کاربران حق ندارند هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانۀ مدیر ساختمان یا سامانه‌های مرتبط با مدیر ساختمان انجام دهند

ماده ۹ - محتوای تولید شده توسط کاربران

 

سامانه ممکن است در شرایطی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، نرم‌افزار موبایل و یا سایر بخش‌های این سامانه، عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب (شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در خدمات ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود. اما با ثبت آنها در خدمات‌ مرتبط به مدیر ساختمان کاربران این حق را به مدیر ساختمان می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین سامانه مدیر ساختمان مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر منتقل کند.

 

ماده ۱۰ - قطع خدمات

 

سامانه در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر می‌تواند برای سامانه یا سایر کاربران خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات مدیر ساختمان  را دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

 

ماده ۱۱ - توافق قانونی از راه دور

 

۱۱-۱- کاربران توافق می‌کنند جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به سامانه، از طریق سامانه مدیر ساختمان بعمل آید و کاربران ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کنند.

 

۱۱-۲- مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربران برعهدۀ کاربر مذکور بوده و وی ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.

۱۱-۴- کاربران با عضویت در خدمات مدیر ساختمان قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانۀ رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کنند.پیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان