نگهداری موتورخانه

تعداد پسند ها : یک نفر پسندید
تاکنون 2186 نفر این پست را مشاهده کرده اند

تعمیرات موتورخانه


نگهداری موتورخانه

مدیریت مجازی ساختمان

نگهداری موتورخانه

این روزها هر کسی با فقط دانستن سیکل تجهیزات تبرید بویژه چیلرهای جذبی، خود را تعمیر کار می داند و به دنبال فرصتی می گردد تا اذعانی در باره مدل اسید و درصدش بکند از پروژه هایی که فعالیت داشته یا شاهد بوده بگوید، اما به واقع بحث نگهداری و تعمیرات عجیب و غریب تر از این استعاره هاست، جایی که با ورودت به موتورخانه شاید 2 دقیقه و یا کمتر وقت داری که نشان دهی سر از کار در می آوری چون قرار نیست که یک ماه آنجا باشی تا تک تک ولوها را پلاک کنی.

زبده ترین متخصصان تعمیر و نگهداری در موتورخانه ها اعم از ساختمانی و صنعتی با انواع چیلر ها، دیگ ها، مشعل و انواع تجهیزات موتورخانه ای روبرو هستند و خوب می دانند که هیچ گاه نمی توانند بدون پیشینه و معایناتی از قبل، تجویزی پزشک وارانه در قبال تجهیزات تاسیسات موتورخانه داشته باشند، شاید که مدعی این چنان و آنچنان هم بوده باشند.

واقعیت این است که حتی نگهبان ساختمان هم در مورد پمپ وکیوم و لیتیوم بروماید اطلاعاتی دارد ولی در عمل شاید ماده جاذب را از نزدیک ندیده باشد و از اسید شویی فقط نصب پمپ و شلنگی برای رفت و برگشت اسید دیده و اطلاعی از شل تیوپ یا پوسته بودن نداشته باشد.

مدیر ساختمان هم از این قاعده مستثنی نیست و هیچ گونه ادعایی در این موارد ندارد، آن هم با توجه به پروژه های تعمیر و نگهداری که در حال حاضر در سطوح ساختمانی، اداری و پالایشگاهی در دست بهره وری و تعمیر دارد.

اما تنها دلگرمی ما حضور متخصصین با تجربه و بی نیاز به پولی است که سالها تلاش و تخصص در موتورخانه های عظیم، آنها را به پزشکان زیرزمینی بدل کرده است و با جسارت تمام می توان تجهیزاتی که در هر موتورخانه ای بالغ بر چند میلیارد تومان بها دارد را به دست و آچار این اساتید سپرد.

مدیر ساختمان این امکان را فراهم آورده که با تکیه بر توان و ابزار و به ویژه مدیریت و سواد متخصصان و همکاران خود در امور موتورخانه ای، فارغ از نام برند هرگونه مسئولیت نگهداری و بهره وری تجهیزات تاسیسات را در تمامی ابعاد ساختمان و صنعت به عهده بگیرد و بعد از عیان سازی وضعیت موتورخانه به تضمین بانکی در قالب قرارداد از حیث نگهداری با تمام مسئولیت ها بپردازد.

manager pm 09121771802پیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان