مبل ساز دیجیتالی

تعداد پسند ها : یک نفر پسندید
تاکنون 1822 نفر این پست را مشاهده کرده اند

تعمیرات و ساخت مبلمان آنلاین


مبل ساز دیجیتالی

مدیریت مجازی ساختمان

مبل ساز دیجیتالی

مدیر ساختمان (درخواست خدمات، مدیریت و بازگشت سرمایه)

مبلمان از وسایل مهم منازل به شمار میره و حجم زیادی از فضای خونه مارو اشغال می کنه و تو دکوراسیون منزل نقش پر رنگی ایفا می کنه، بنابراین انتخاب مدل و نوع پارچه تغیراتی زیادی تو روحیه استفاده کنندگان از این ابزار مهم خونگی داره.

این روزها قیمت مواد اولیه در هر صنفی برای بخش تولید کننده به آیتمی منزجر کننده تبدیل شده، چون توجیه مشتری برای افزایش قیمت تموم شده محصول با هزینه هایی که برای تولید زیر ساخت مبل مصرف میشه کار آسونی نیست، هر چند به جرات میشه گفت توی این صنعت ما ایرانیها هر چند گاها مرغ همسایمون غازه، اما سلیقه و هنر خوبی توی تولید مبل و وسایل مرتبط با دکوراسیون داریم.

یکی از دلایل پیشرفت امر دکور بویژه مبلمان رو میتونیم سخت سلیقگی خانم ها در نظر بگیریم، جایی که 90% مشتریان تولیدی مبل و مراجعه کنندگانی که متقاضی هستند، خانومن.

خرید مبل خونه برای یک خانم مثل خرید ماشین توسط یک آقاست و بررسی ویژگی ها و تصویر سازی های گوناگونی توسط خریداران در تهیه مبلمان منزل انجام میشه و به نوعی بعد از خرید هیجانی خاص در خونه ای که مبلمان نو تدارک دیده، شاهدیم.

برای اینکه بهترین ست مبلمان رو داشته باشیم، بعد از انتخاب نوع کاربری یعنی اداری، راحتی یا سلطنتی و ... باید به فاکتورهایی دقت کنیم، نظیر نوع پارچه و رنگش، نوع چوب و رنگش، پایه های مبل، کاور روی مبل برای طول عمرش، نوع ابر یا فوم به کار رفته توی مبل و از همه مهم تر تولید کننده اون مبل، در زمانی که نیاز به خرید آماده نداریم و قاعدتا می خوایم هزینه کمتری ولی با همون کیفیت مد نظرمون داشته باشیم.

در کل پروسه تعمیرات و سفارش تولید مختص افراد صبور و در عین حال مقتصده.

پیشنهاد میشه برای بررسی دقیق تر و نو نوار کردن مبل های قدیمی با کارشناس های مبل هماهنگ کنید و با دعوت اونها به منزلتون، متراژ مورد نظر و اقداماتی که لازمه تا با کمترین هزینه تغیراتی در دکوراسیون بوجود بیارید رو نهایی کنید.

عموما هزینه کارشناسی و تعین مقدار پارچه به رایگان صورت می پذیره و این روزها با پیشرفت علوم نجاری، شاهد تغیراتی در ساختار مبل های قدیمی و تبدیلشون به مدل های جدید با هنر وسلیقه مبل سازان هستیم.

مدیر ساختمان توی بخش های مرتبط با دکوراسیون و تولید مبل، خدمات، کیفیت و طرح های جدیدی ارائه میده و با وجود کارگاه تولیدی فعال توی این بخش به خدمت رسانی ادامه میده.

 

برای دریافت سرویس های رایگان از نمایندگی معتبر مبل مهر در استان تهران و البرز میتونید بهره ببرید و با یکی از معتبر ترین تولید کننده های مبل در ایران ارتباط مستقیم داشته باشید

09126774250 آقای داود حسنلی (تولیدی مبل مهر)

 

 پیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان