برق کار دیجیتالی

تعداد پسند ها : یک نفر پسندید
تاکنون 1784 نفر این پست را مشاهده کرده اند

خدمات آنلاین برق ساختمان و صنعت


برق کار دیجیتالی

مدیریت مجازی ساختمان

برق کار دیجیتالی

مدیر ساختمان (استخدام و رونق اصناف سنتی)

برق

قاتلی که بدون اون در قرن 21 زیست بوم تغیر می کند.

پرونده در مورد نیرویی عظیم و غیر قابل رویت است که در همه جا وجود دارد و در صورت بیش از حد نزدیک شدن به او، شما را فارغ از هر دین و آیین و شرایط زندگی ای، به قتل خواهد رساند.

در نظر هست که بدون او صنعت و تکنولوژی بی معناست و حتی علم مکانیک هم تحت الشعاع قرار می گیرد.

البته اگر به هزاران سال قبل برگردیم، جایی که نیکولا تسلا هنوز به دنیا نیامده بود، علم مکانیک و تاسیسات برای خود بی رقیب بود.

چند سال پیش سریالی آمریکایی به نام (انقلاب) موضوع قطع برق در جهان را مهیج و داستانی کرد و تخیل عده ای را با نبود برق در گیر ساخت.

ولی واقعا تصورش سخت است که در دنیای کار امروز که همه چیز به برق ربط دارد، فقط چند روز برق نداشته باشیم.

باید پذیرفت که جهان خواه ناخواه به تغیراتش ادامه می دهد و اقلیت ما بیشترین تاثیر را با تصمیماتشان روی روند زیست بوم و اوضاع فرکانس های فکری در سطح جهان می گذارند و این سرعت تبادل اطلاعات در قالب تکنولوژی و پیشرفت صنایع در همه رشته ها با نیروی شگفت انگیز برق حمایت می شود.

پس به عنوان انسان هایی که در ماموریت آخرین نسخه تکامل یافته از انسان هایی که تا به حال روی کره خاکی زیسته اند، وظیفه داریم در مورد انرژی هایی که با حیات ما ارتباط دارند دانش بیشتری کسب کنیم.

نیروی بی کران، ارزانی دار خواستگاه مردانی شد که سرزمین ایران را بنا نهادند، کشوری که از شمال به دریای خزر یا کاسپین و از جنوب به خلیج فارس یا پرشین گلف می رسد.

وجود این شرایط جغرافیایی، پیشرفت ایران از سال های بسیار دور را در حوزه دستگاه های owc فراهم کرد، جایی که نیروی جذر و مد که در ظهور ماه به بیشترین حد خود می رسد، تجهیزات درون ساحل را به حرکت برای پر شدن ستون آب و شارژ توربین وا می دارد و در وسعتی دیگر چون کویر های بی مانند این کشور می شود که با علم سلول های فتو ولتائیک، بتوان انرژی تابشی را در قالب برق به دست آورد.

قابل توجه است که از تمام انرژی ای که ما در قالب برق ذخیره می کنیم، تنها 10 % آن از جانب خورشید است.

مدیرساختمان سعی دارد تا با تکیه به دانش گروه جوانان و با مدد و راه جویی از پیشکسوتان در حوزه برق که عمر کاریشان را برای خدمت رسانی در اختیار قرار داده اند، ضمن حمایت از فعالین سنتی در این حوزه با همکاری گروهی از مهندسین آماده خدمتی فرهنگی در منازل مسکونی و ساختمان های اداری و مسکونی تحت حمایت فعالیت های خود هستند تا بتوانند نوید محیطی متناسب با ممیزی انرژی و بهبود ضریب عملکرد را برای هموطنان در شهر ها و استان های تحت پوشش بدهند.

این عملیات در تهران آغاز شده است.

برای استفاده از ممیزی انرژی جهت به کمترین میزان رساندن تلفات حرارتی در زمستان، کلمه (ممیزی) را به شماره 30001231231234 پیامک کنید.پیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان