متخصص خوش قول

تعداد پسند ها : یک نفر پسندید
تاکنون 1864 نفر این پست را مشاهده کرده اند

خدمات رسان تاسیساتی آنلاین


متخصص خوش قول

مدیریت مجازی ساختمان

متخصص خوش قول

مدیر ساختمان (در خواست خدمات، مدیریت ساختمان و پرداخت سود مشارکت)

سالها پیش آمریکایی ها برای حل مورد خوش قولی در بین گروه های خدماتی راه ها و روش های مختلفی امتحان کردن و در مواردی به موفقیت و جلب رضایت مشتری منتهی شدند، اما در فجایع و شکایت هایی از جانب مردم که پیک سورارن فلان شرکت مسئول تصادف بوده اند و یا مواردی اینچنین باعث به وجود اومدن خساراتی سنگین برای شرکت هایی شد که سعی در جلب رضایت مشتریان داشتند و به ناچار اونها باید فکری به حال این قضیه می کردند.

این اتفاق ها امروزه و هر روزه در تمام نقاط دنیا پیش می آیند و وقتی موشکافی کنی می بینی که مامور خدمات یا پست یا هر چیزی، سعی داشته که به موقع ترین خدمات را در وقت مناسب به مشتری برسونه و گاها کم تجربگی یا عدم تمرکز حواس باعث حادثه شده.

در دنیای امروزی خدمات با بالاترین کیفیت خودشون ارائه میشن، اما واقعا کدوم مجریه که بهترین و با کیفیت ترین در ارائست؟ اون چه ویژگی هایی داره؟ 

به نظر من کسی که تا به حال بیشترین اشتباه و سوتیو تو کارش داشته، به موفقیت تو حیطه تخصص خودش خیلی نزدیکه.

اون فرد با اشتباهاتی که قبلا مرتکب شده، تسلیم نشده و دوباره به فعالیتش تو امر مورد علاقش ادامه داده و هر روز علم بیشتری کسب کرده و با شرایط و حال و هوای بروز و متفاوتی روبرو شده.

محدودیت سنی برای یک متخصص قابل اعتماد وجود نداره و تو یک دقیقه اول میتونی متوجه بشی که آیا این فرد اینکارست یا اینکاره نماست؟

در سطوح بالای خدمات و تعمیرات مثلا چیلر های جذبی، ابزاری می بینیم که شاید کمتر کسی از اونها استفاده به عمل میاره ولی در نهایت همین ابزار ها هستن که فکر مارو عملی می کنن وگرنه باز کردن یک پیچ با چاقو شاید عملی باشه، اما علاوه بر خوردگی در سطح پیچ، زمان زیادی برای باز یا بستنش از ما می گیره.

معیارهای زیادی برای متخصص ها وجود داره و یکیشون قدرت انتقال ساده عیوب بوجود آمده با سادگی در بیان اونهاست.

پوشش و ظریف کاری های حین عملیات خیلی اهمیت داره و نباید جای انگشت ها تو سقف یا دیواری باقی بمونه.

گاهی متخصص باید دانش اینکه چه حرفهایی رو نباید بزنه، داشته باشه.

از انصاف و تعادل بهره ببره و خودش رو جای مشتری قرار بده.

نا گفته نمونه که متخصص در اخلاق هم متخصصه و ویژگی های اون همیشه کامل نیست، به خصوص الان که تو آخرین نسخه کره خاکی خدمات رسانی و می کنه و مجبوره که خدماتشو بهبود ببخشه.  ادامه دارد ....پیشنهاد مدیرساختمان

بیشترین جستجوها در مدیر ساختمان